UNLOCKNEWS

pl en

About / O stronie

test

Simlock iPhone\'a 3G - Unlock za darmo

Tutaj znajdują się instrukcje jak programowo za darmoodblokować iPhone\'a 3G tak aby używać go w dowolnej sieci komórkowej.

Zanim będziesz mógł skorzystać z tych instrukcji musisz mieć jailbreak\'owanego iPhone z oprogramowaniem baseband\'u(firmware\'u modemu) w wersji 02.28.00. To znaczy, że musisz mieć oprogramowanie 2.2. Jeśli użyłeś PwnageTool aby zaktualizować z 2.1 do 2.2 będziesz musiał ponownie zrobić jailbreak\'a przy użyciu QuickPwn na tą chwilę. Aby znaleźć odpowiednie oprogramownie(firmware) i baseband w odpowiednich wersjach możesz użyć tego tutoriala. Jeśli nie jesteś na wersji 2.2 i baseband\'zie 02.28.00 musisz skorzystać z jednego z tych manuali zanim zaczniesz odblokowywać iPhone\'a: Mac, Windows

Oberzyj Wideo!
Dla twojej wygody ten tutorial jest również dostępny w formacie wideo. Kliknij przycisk Watch It aby obejrzeć tutorial!


 

 

 

 

Krok pierwszy
Uruchom Cydia Installer ze SpringBoard\'u.


Krok drugi
Wybierz zakładkę Manage na dole ekranu.


Krok trzeci
Wybierz przycisk Sources


Krok czwarty
Naciśnij przycisk Edit w górnym prawym rogu ekranu.


Krok piąty
Naciśnij przycisk Add w górnym lewym rogu ekranu.


Krok szósty
Wpisz http://apt9.yellowsn0w.com/ jako adres źródła i naciśnij przycisk Add Source .


Krok siódmy
Po dodaniu źródła naciśnij duży przycisk Return to Cydia.


Krok ósmy
Naciśnij przycisk Done w prawym górnym rogu ekranu.


Krok dziewiąty
Zaznacz na liście źródeł zdefiniowanych przez użytkownika pozycję z dodanym przed chwilą apt9.yellowsn0w.com.


Krok dziesiąty
Wybierz yellowsn0wz listy pakietów.


Krok jedenasty
Naciśnij przycisk Install w górnym prawym rogu ekranu.


Krok dwunasty
Naciśnij przycisk Confirm w górnym prawym rogu ekranu.


Krok trzynasty
Po pomyślnym zakończeniu instalacji naciśnij duży przycisk Return to Cydia.


Krok czternasty
Naciśnij przycisk Home iPhone\'a a później zrestartuj telefon. Zrobisz to poprzez trzymanie przycisku power przez 3 sekundy a następnie przesuwając suwak na ekranie w prawą stronę. Naciśnij ponownie przycisk power aby włączyć telefon.
Krok piętnasty
Powinieneś być w stanie używać telefonu z dowolną kartą SIM!

***PODPOWIEDZI: Wygląda na to, że załapanie przez iPhone\'a nowego operatora można ułatwić poprzez wyłączenie 3G w ustawieniach lub przełączanie trybu samolotu z wył na wł. Jeśli nadal masz problemy spróbuj ponownie wyjąć i włożyć kartę SIM lub uruchomić telefon ponownie z nową kartą w środku. Ostatecznie możesz również spróbować zresetować ustawienia sieci w Menu Ustawienia:Ogólne:Wyzeruj.

***WAŻNE: Dla tych którzy mają problemy. Aplikacja yellowsn0w może być łatwo odinstalowana. Jeśli próbowałeś wszystkich podpowiedzi oraz sugestii i nadal masz problemy użyj Cydia aby usunąć paczkę i uruchom ponownie telefon. Przywrócisz wszystko do stanu zablokowanego telefonu jak to miało miejsce wcześniej.

***PODZIĘKOWANIA: Duże podziękowania dla wszystkich członków iPhone Dev-Team za ich ciężką pracę! Bardzo to wszyscy doceniamy.

***AKTUALIZACJE: Dev-Team dokonała następujących aktualizacji...
1. Wkrótce udostępnimy yellowsn0w 0.9.1 w repozytoriach. Używa znacznie dłuższego czasu aby pozwolić zainicjalizować kartę SIM. Jeśli masz problemy z wersją 0.9.0, sprawdź nową poczekaj minutę (60sekund) po zobaczeniu ekranu powitalnego a następnie wyjmij i włóż kartę SIM ponownie. Potrzeujemy zarówno raportów z sukcesami jak i porażkami aby dostosować oprogramowanie do operatorów na całym świecie także prosimy o cierpliwość (ale prosimy również o raporty z waszych prób!)
2. Jeśli jesteś w USA i sprawdzasz to w sieci T-Mobile, musisz wyłączyć 3G w Ustawieniach. Jeśli jesteś dobry w linii komend, możesz sobie to ułatwić poprzez dodanie opcji -q zaraz po linii /usr/bin/yellowsn0w w /System/Library/LaunchDaemons/org.iphone-dev.yellowsn0w.plist (to dla zaawansowanych, mamy nadzieję, że ktoś napisze do tego graficzne narzędzie)
3. Nie ma jeszcze wsparcia dla PIN\'u. Pamiętasz, mówiliśmy że to wersja beta? Wciąż pracujemy nad wsparciem dla kart SIM z włączonym PIN\'em. Wyłącz PIN jeśli go masz na karcie zanim spróbujesz yellowsn0w, tymczasowo..

clock14-01-2009 22:10commentComments: 0 Write a comment
Share onShare on Facebook

Comments:

There are no comments
Copyright by: UNLOCKNEWS.EU 2004 - 2019 r.
serwis gsm kraków simlock kraków komis telefonów w krakowie skup telefonów kraków skup telefonów komórkowych w krakowie naprawa telefonów kraków naprawa telefonów komórkowych kraków naprawa telefonów gsm kraków Forex Back